Kategorie

Newsletter

Cookies

Warto kupować w Elisi


Elisi.. Nothing else..

Sklep Elisi.pl korzysta z ponad dwudziestoletnich doświadczeń firmy „Elisabeth”, która jest właścicielem sklepu. Firma jest producentem odzieży i dodatków dziewiarskich dla wielu znanych Polskich i Międzynarodowych firm (m.in.: Niemcy, Austria, Francja, Stany Zjednoczone). Przez ten czas firma poznała wymagania klientek oraz nauczyła się tworzyć produkty najwyższej jakości. 

Chcesz poznać firmę „Elisabeth”? Zobacz profil założony w naszym sklepie.

Dlaczego warto kupować w sklepie Elisi.pl.

1. Starannie dobrane produkty.
  • Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dla których jakość jest najważniejszym priorytetem. Dzięki temu możecie być pewni, że produkty będą Wam służyły długo, zachowując kształt oraz kolor. Wszelkie informacje o producentach znajdziecie po kliknięciu w logo firmy nad zdjęciem produktu.
  • Produkty są produkowane w Polsce przez firmy mające doświadczenie w swojej branży.
  • Unikamy produktów z Chin, Turcji itp. ponieważ wiemy, że często są to produkty o niskiej jakości, z półproduktów regenerowanych (np.: regenerowanej, małowytrzymałej i mechacącej się bawełny), nie zachowujące rozmiarówki.
  • Poszukujemy produktów o niecodziennych fasonach oraz wzorach. Zależy nam na tym, aby nasza oferta była wyjątkowa. Tak, aby każda kobieta mogła podkreślić swój niepowtarzalny styl.
  • Wszelkie produkty są tak dobrane, abyś mogła tworzyć z nich wiele różnych zestawów na wiele okazji -do pracy, czy też na spotkanie z przyjaciółmi.

 

2. Dbamy o pełną satysfakcję z zakupów.
  • Prezentacje produktów zawierają informacje ułatwiające zakupy t.j. rzetelnie oddające rzeczywistość zdjęcia, tabele rozmiarów, opis materiałów, z których są wykonane. Wszystko po to, aby wybrany produkt idealnie do Ciebie pasował.
  • Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące asortymentu przesłane za pośrednictwem e-maila bądź telefoniczne. Dane kontaktowe umieszczone są w zakładce "Kontakt". 
3. Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich zakupów.
  • Dbając o pełną satysfakcję z zakupów w sklepie internetowym elisi.pl umożliwiamy zwrot towaru w ciągu do 10 dni bez podawania przyczyn. Rozumiemy, że czasem wymarzony produkt nie pasuje do typu urody, czy też sylwetki. Dlatego MASZ PRAWO DO NAMYSŁU.
  • Zapewniamy dwuletnią gwarancję. W tym okresie przysługuje Ci prawo do reklamacji zamówionego towaru.
  • Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w Regulaminie naszego sklepu, który gwarantuje Ci powyższe prawa. Znajdziesz go pod poniższym linkiem:
http://www.elisi.pl/webpage/regulamin.html